Другий день триває чемпіонат України з важкої атлетики у Луцьку. Луганські спортсменки вибороли вже 12 медалей.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

У перший день змагань спорсменки вибороли 6 золотих медалей:

• У ваговій категорії до 45 кг до 20 років Софія Наумова зайняла 1 місце у ривку (59 кг), 1 місце в поштовху (70 кг) та 1 місце в сумі двоборства (129 кг).
  • У ваговій категорії до 45 кг до 23 років Тетяна Буднікова посіла 1 місце у ривку (62 кг), 1 місце в поштовху (81 кг) та 1 місце в сумі двоборства (143 кг).

У другий день змагань чемпіонату – чотири золотих та дві срібних медалі.

• Ангеліна Селіванова у ваговій категорії до 64 кг серед юніорок до 20 років посіла 2 місце у ривку (78 кг), 1 місце – в поштовху (99 кг) та стала другою у сумі двоборства з результатом 177 кг.
  • Тетяна Андріященко у ваговій категорія до 81 кг серед молоді до 23 років здобула 3 золоті нагороди: ривок – 65 кг, поштовх – 86 кг та сума двоборства 151 кг.

Чемпіонат триватиме до 7 липня.

За два дні змагань луганські спортсменки вибороли 12 медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики