У Белграді командними змаганнями стартував Чемпіонат Європи зі стрибків у воду, де  збірна України одразу відкриває лік медалям.

Про це повідомляють на сайті Федерації України зі стрибків у воду.

Українці Данило Аванесов, Каріна Глижіна, Станіслав Оліферчик та Анна Письменська стали срібними призерами турніру, набравши у сумі 357.00 балів.

Для капітана команди – луганчанки Анни Письменської – ця континентальна першість стала 15-ю у кар’єрі. Загалом вона здобула вже вісім медалей чемпіонатів Європи.

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав команду та тренерський штаб з успішним початком змагань та побажав так тримати й надалі.

«Наше срібло хочемо присвятити всім захисникам і захисницям, завдяки ним ми можемо представляти свою країну на міжнародній арені, говорити правду про війну і нагадувати всьому світу, що українці – нація, яка не здається!», – зазначили спортсмени.