«Кризовому медіа-центру «Сіверський Донець» 10 років!
У березні 2015 року група ініціативних сєвєродончан створила громадський простір, який за короткий час об’єднав навколо себе чималу спільноту з лідерів громадських думок та небайдужих українців. Де знаходиться «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» знали тисячі, як і те, що там завжди радо зустрінуть з горнятком кави та усмішкою. Офіційні заходи та неформальні зустрічі, перформанси та серйозні брифінги, розважальні програми та політично важливі івенти — все це успішно реалізовувалось аж до лютого 2022 року. «Фарватер.Схід» пропонує переглянути архівні світлини та освіжити у пам’яті спогади.
Засновниками публічної платформи для акумуляції та оперативного розповсюдження об’єктивної інформації щодо актуальних подій політичного, військового, суспільного характеру — «Кризового» — виступили Олена Ніжельська, Сергій П’ятниця, Тетяна Вергун, Олег Нівениця, Валентина Агафонова та Ігор Семиволос.












З трансляцій із «КМЦ» Луганщина та Україна дізнавалась новини з тодішньої лінії фронту – щодня у онлайн та офлайн форматі їх повідомляв речник АТО Руслан Ткачук.


«Кризовий медіа-центр» завжди виступав майданчиком для конструктиву, а на тлі банеру «КМЦ» часто вирішувались суперечки та протистояння.










У стінах «Кризового» були політики та чиновники, відомі іноземці та українці, митці та громадські діячі, активісти та військові.












В громадському просторі співали, танцювали, грали, запалювали, ставили спектаклі, ділились творчими планами.














Жоден силовик не обходився без допомоги «Кризового»: представлення чергового очільника ГУНП чи звітування копів про досягнення відбувались саме тут.










Світлини з «Кризового» назавжди зберегли обличчя відомих луганців та сіверськодончан.








Нині оселі «Кризового медіа центру» на мапі України фізично більше не існує У 2022 році будинок № 54 по проспекту Центральному в Сіверськодонецьку зазнав уражень ворожими мінами, а, згодом, вщент вигорів під час пожежі. Символічно, що вцілілим залишився лише кут із ганком «КМЦ. Наприкінці 2024 року окупанти фізично знищили рештки і тепер на тому місці порожнеча.




Сьогодні громадська організація продовжує не лише своє юридичне існування, а й впевнений шлях наміченим курсом. Команда «Фарватер.Схід», чиї життя та діяльність тісно переплетені з «Кризовим» вітає з десятою, та не останньою річницею з дня створення! Далі буде!