«Директорка» Сіверськодонецького водоканалу отримала підозру в колабораційній діяльності
У добровільному обранні до незаконного органу влади створеному на ТОТ слідчими СБУ підозрюється головна водоканальниця окупованого Сіверськодонецька Світлана Осипенко, – відповідні документи розміщено на сайті Офісу генерального прокурора України.
43-річна Світлана Осипенко – депутатка-єдинороска т.з. муніципалітету окупованого росіянами Сіверськодонецька та нинішня очільниця утвореного там окупаційною владою комунального підприємства “Сєвєродонецкій водоканал” нині веде активну “політичну діяльність” та всебічно піарить партію, під прапором якої піднялась на депутатський олімп рік тому.
Цитата Осипенко мовою оригіналу:
“Для меня стало огромной ответственностью возглавить список “Единой России”. Видела скепсис многих северодончан, которые хорошо помнят откровенный саботаж последнего созыва депутатов в украинские времена. Поэтому нам нужно было вдвойне стараться, чтобы заслужить доверие людей, – написала у своєму телеграм-каналі Осипенко в річницю так званих “виборів”, – Год назад я сказала, что просто хорошо работать могут себе позволить депутаты из других муниципалитетов, которые менее разрушены агрессией ВСУ и в которых у людей нет такого комплекса проблем. Депутат Совета города Северодонецка должен делать не только все возможное, но и невозможное”.
Осипенко дійсно виконує свої обіцянки і активно працює – наповнила водою басейн на меморіалі «Скорботна Матір» у Сіверськодонецьку та публічно розповсюджує брендовану партійними слоганами гуманітарку. Хоча жінка і не проживала постійно на малій батьківщині, проте колаборантку пам’ятають земляки-переселенці, які у 2022 році були вимушені покинути Луганщину через російське вторгення та окупацію.
“Була така молодичка. Хто б подумати міг шо вона отак от і з фашистами буде. Царство небесне її батькам. Навєрно в могилі перевертаються”, – діляться міркуваннями власні джерела Фарватер.Схід.
Осипенко інкримінується добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконному органі влади. У разі фізичної зустрічі з українськими правоохоронцями колаборантці “світить” позбавлення волі на строк до десяти років з рядом інших, регламентованих чинним українським законодавством, незручностей.